Ne Kadar Dijitalsin?

Ne Kadar Dijitalsin?

Eğitimler

Dijital Dönüşüm Akademisi Ön Kayıtları Başladı

Başlangıç Tarihi

31 Ocak 2022 10:00

Yer

İstanbul Ticaret Odası

Fiyat

Ücretsiz

Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim
Dijital Kobim

Dijital Dönüşüm Akademisi Ön Kayıtları Başladı

Dijital Dönüşüm Akademisi’nin 2. Grup eğitimi için ücretsiz ön kayıtlar başladı.

2019-2021 yılları arasında Odamız ve Paris Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında Avrupa Birliği hibesi destekli “KOBİ’lerin Dijitalleştirilmesi için Eşleşme” projesi yürütülmüş, projeyle İstanbul bölgesinde KOBİ’lerimizin dijital dönüşümlerini desteklemek üzere Dijital KOBİ'm hizmet yapısı geliştirilmiştir.

Dijital KOBİ'm hizmet yapısına, dijital dönüşümün planlama aşamasına özel “Dijital Dönüşüm Akademisi” eğitim programı kazandırılmıştır. Programının temel amacı yeni teknolojilerin ve gelecek teknolojilerin iş dünyası tarafından daha iyi anlaşılması, KOBİ’lerde iş akış süreçlerinin her aşamasında dijitalleşmenin nasıl sağlanabileceği konusunda firmaların kapasitesinin geliştirilmesi ve katılımcı firmaların bu bilgiler çerçevesinde dijital araçları kendi iş modellerine entegre edebilmesi için gerekli bilgi ve donanımın sağlanmasıdır.

İTO Dijital Dönüşüm Akademisi'nin 30 saatlik 2. Grup Eğitimi, sınıf içi ortamda 2022 yılı Şubat ayında İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenleri eşliğinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Eğitimi tamamlayan katılımcılara dijital katılım belgesi verilecektir. 

Daha fazla bilgi ve sorularınız için: dijitalkobim@ito.org.tr

Fiyatlandırma

Dijital Dönüşüm Akademisi Ön Kayıtları Başladı

Ücretsiz

Ödeme planları mevcut

Daha Fazla Detay?

Dijital Kobim web platformu İstanbul Bölgesi'ndeki KOBİ'lerin dijital dönüşüm süreçlerini desteklemek için tasarlandı. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre platformda geliştirilen hizmet alanları, dijital dönüşümün "farkındalık oluşturma", "planlama" ve "uygulama" aşamalarında kullanıcılarına fayda sağlamayı hedefliyor.

Dijital Kobim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize yazın : infodijitalkobim@ito.org.tr

U
D

Çözüm Ortaklarınızla Tanışın